לפרטים וקביעת תור:

 054-4202247 

הצטרפו אליי:

 

 

מיכל - כשבריאות וטבע נפגשים – דף הבית
רוצים לדעת עוד?
אודותיי

  

 

נטורופתית מומחיתN.D. R.Na  , בוגרת מסלול ארבע- שנתי  במכללת רידמן, בעלת  תואר  Heilpraktiker מטעם האקדמיה הגרמנית ב – Saarbrücken , הרבליסטית קלינית ומרצה לצמחי מרפא מערביים במכללת רידמן על שלוחותיה.בעלת תואר B.A בסטטיסטיקה ואנגלית של אוניברסיטת חיפה.  חברה רשומה באגודה הישראלית לנטורופתיה (R.Na10109).  אמא לארבעה אוצרות מופלאים. 

את המרפאה הנטורופתית הקמתי בכדי לעזור לכם, אנשים יקרים,  לשנות את אורחות חייכם ולעלות על דרך ההבראה.  את פועלי במרפאה אני רואה כשליחות,  אני אוהבת לסייע לאנשים בדרך, במסע של חייהם לעבר שלמות עצמית בבריאות טובה.  

 

המרפאה שלי ממוקמת בזכרון יעקב

 

אני כאן בכדי לעזור לכם למנוע מחלות ולהבריא, להאיר עבורכם את הדרך על מנת להתבונן פנימה באהבה ולהחזיר את הגוף לאיזון.   

 דרכי הטיפול במרפאה הינם:

תזונה טבעית, צמחי מרפא מערביים, פרחי באך, רפלקסולוגיה, נר הופי, ארומתרפיה, הומוטוקסיקולוגיה ואבחון אירדיולוגי (רגשי ופיזי)

אם אתם מחפשים את הדרך ומעוניינים לקחת אחריות על חייכם ולעלות על דרך ההבראה,  אם אתם אוהבים את עצמכם ומבינים שרק בכם מצוי המפתח לאושר בבריאות טובה ומרגישים שהגיע הזמן לקחת את עצמכם בידיים ולדאוג לבריאותכם. 

אני עובדת בשיתוף פעולה עם כל  חברות הביטוח הפרטיות תחת הסעיף של רפואה משלימה .  כמו כן, אני מכבדת שוברים מ"דור חדש בשוברים" אשר ניתן לרכוש דרך "חבר" , קרנות השוטרים, ועוד

 

אשמח להיענות לאתגר,

מיכל.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עיצוב גרפי: Fresh Simply-Smart.com